ورق آلومینیوم کامپوزیت PVDF پرمیوم باند

ورق کامپوزیت PVDF پرمیوم باند

ورق آلومینیوم کامپوزیت PVDF پرمیوم باند از دو لایه آلومینیوم که به دور یک هسته ترمو پلاستیک طی عملیات اکستروژن مداوم صورت می گیرد تشکیل شده است .

سطح آلومینیوم خارجی در این نوع ورقها علاوه بر روکش فلور کربن ، پی وی دی اف و کینار 500 از روکش ماکرو یا نانو پوشانده شده است .

و سطح لایه زیرین ورق توسط روکش رنگ محافظ ( کرومات و پلی استر ) جهت جلوگیری از خوردگی یا اکسیده شدن پوشش داده شده است .

شایان ذکر است این نسل جدید از تکنولوژی که از پروسه های شیمیایی و مکانیکی بهره برده است تولید ورق های کامپوزیت پرمیوم باند را به یک پروسه استثنایی در این مرحله از تکنولوژی تبدیل کرده چرا که علاوه بر دارا بودن کلیه ویژگیها و مزیتهای ورق های  P.V.D.F   معمولی خصیصه های بارز دیگری را از جمله عدم جذب گرد و غبار و پاکیزگی و شستشوی آسان ورق را به همراه دارد و موجب شده نسبت به برند های موجود در بازارهای جهانی خصوصیات متمایزی را ایجاد کند که علاوه بر صرفه جویی اقتصادی و سود آور، تحول شگرف در صنعت ورق های کامپوزیت آلومینیمی به وجود آورده است .

قیمت ورق کامپوزیت PVDF پرمیوم باند

با توجه به افزایش شدید قیمت ارز از ابتدای سال۹۷ تاکنون ، لیست قیمت انواع ورق کامپوزیت ارائه شده برای ورق های کامپوزیت پرمیوم باند کاملا تابع نوسانات ارزی در بازار میباشد.

لذا میبایست برای خرید ورق کامپوزیت ، روزانه استعلام انجام شود تا از قیمت دقیق ورق کامپوزیت اطمینان حاصل گردد.

لیست قیمت ورق کامپوزیت موجود در سایت بصورت روزانه آپدیت می شود .

کاربردهای ورق آلومینیوم کامپوزیت PVDF پرمیوم باند :

پوشش نمای خارجی با پانزده سال ضمانت ، پوشش نمای داخلی با بیست سال ضمانت ، تعویض نماهای قدیمی ، قابهای پنجره ها ، سر در فروشگاهها ، فریم ها و درب منازل ، ستون ها ، غرفه و استندهای نمایشگاهی ، سقف و پارتیشن بندی…..

ویژگیپرمیوم باند
ضخامت ورق۳mm, 4mm , 5mm, 6mm
آلیاژ آلومینیومAL 3003
پوسته آلومینیوم۰.21mm~0.5mm
روکش رنگP.V.D.F-KYNAR500-15 Years RESIN Guarantee
ابعادعرض: min:1000mm ,max:1570mm طول:min:1000mm ,max:6000mm